Hakkımızda

Müzik grubumuz, 2001 yılında kurulmuş olup, faaliyetine Grup Genç olarak başlamıştır.2007 yılında Genç Zirve Müzik olarak ismimizi değiştirerekhalen Genç Zirve müzik olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz.14 yıllık tecrübemizle kendimizi yenileyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Genç Zirve Müzik & Organizasyon, müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösterip, bu anlamda profesyonel müzik ve müzisyen desteğine ihtiyaç duyulduğu anda, deneyimli müzisyen kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Genç Zirve Müzik & Organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, toplantı, açılış gibi etkinliklerde sizlere müzik konusunda yardımcı olmak için buradayız…

Sizin için önemli ve özel olan bir günün organizasyonunda çalan kaliteli bir müzik ekibi, misafirlerinizden tam not almanızı sağlayacaktır. Birbiriyle uyumlu, eğlenen, eğlenirken eğlendiren birbirlerini iyi tanıyan ekiplerle dinleyicilerimize hoş vakitler geçiriyoruz. Ve şu güne kadar yaptığımız organizasyonlardan hiç olumsuz not almamamızın huzuru ile hep daha iyiye doğru çalışıyoruz.

Müşterilerimizin masa-sandalye, süsleme, balon, havai fişek gibi özel taleplerini de, herhangi bir kar amacı gütmeden referansımızdaki sürekli çalıştığımız tedarikçi firmalar aracılığıyla karşılayarak müşterilerimize tek elden çözüm sunmayı görevlerimiz arasında saymaktayız…